Nasze Serwisy: Szkoła MZSP Nabór Internat Regionalna Olimpiada O Wielkich Polakach
XVII Olimpiada<br>SŁUŻEBNICA BOŻA MATKA ANNA KAWOREK XVI Olimpiada<br>Słudzy Boży Rodzina Ulmów XV Olimpiada<br>Święty Zygmunt Szczęsny Feliński XIV Olimpiada<br>Święty Jan z Dukli XIII Olimpiada<br>Sługa Boży ks. Franciszek Blachnicki XII Olimpiada<br>Błogosławiony Ks. Bronisław Markiewicz XI Olimpiada<br>Sługa Boży ks.kard.Stefan Wyszyński X Olimpiada<br>Błogosławiony Edmund Bojanowski IX Olimpiada<br>Sługa Boży ks. Jerzy Popiełuszko VIII Olimpiada<br>Sługa Boży Jan Paweł II VII Olimpiada<br>Sługa Boża Anna Jenke VI Olimpiada<br>Błogosławiony August Czartoryski V Olimpiada<br>Błogosławiony Ks. Bronisław Markiewicz IV Olimpiada<br>Święty Biskup Józef Sebastian Pelczar III Olimpiada<br>Błogosławiony Ks. Jan Balicki II Olimpiada<br>Błogosławiony Ks. Bronisław Markiewicz I Olimpiada<br>  Papież Jan Paweł II

Wyniki VI Olimpiady
Regionalna Olimpiada Wiedzy o Wielkich Polakach - FINA£
Lp Nazwisko i Imiê Szko³a Punkty za TEST Runda 1 Runda 2 Runda 3 SUMA MIEJSCE
1 Mierzwa Micha³ Gimnazjum w Hy¿nem 63 6 6 4 79 I
2 Pe³diak Joanna Gimnazjum w Domaradzu 58 5 6 8 77 II
3 Bana¶ Ma³gorzata Gimnazjum w Dubiecku 62 6 2 6 76 III
4 Lula Magdalena Gimnazjum w Jedliczu 57 6 0 8 71 IV
5 Rozmus Honorata Gimnazjum w Dubiecku 59 6 4 2 71 IV
6 Kozak Magdalena Gimnazjum nr 1 w Ustrzykach Dol. 56 6 4 5 71 IV
7 Pankiewicz Katarzyna Zespó³ Szkó³ w Stubnie 54 6 3 8 71 IV
8 Kud³a £ucja Gimnazjum w Baryczy 55 3 0 8 66 VIII
9 Potoczna Barbara Gimnazjum nr 2 w Weso³ej 58 2 1 4 65 IX
10 Rydzik Ewelina Gimnazjum w Rokietnicy 55 0 0 5 60 X
11 Kolbuch Anna Gimnazjum w Sanoku 53 XI
12 Mazurek Dominika Gimnazjum w Szówsku 53 XI
13 Pe³ka Sabina Gimnazjum nr 1 w £añcucie 53 XI
14 Sanicki Kamil Gimnazjum nr 5 w Kro¶nie 53 XI
15 K³ak Justyna Gimnazjum w Wysokiej 52 XV
16 Zaziemska Angelika Gimnazjum Salezjañskie w Przemy¶lu 52 XV
17 Blicharczyk Patrycja Gimnazjum nr 5 w Kro¶nie 51 XVII
18 Kocu³ Anna Gimnazjum w Sko³oszowie 51 XVII
19 Nycz Angelika Gimnazjum w Domaradzu 51 XVII
20 Religa Karolina Zespó³ Szkó³ w Grzósce 50 XX
21 Wo³tosz Agata Gimnazjum w Jasionce 50 XX
22 Patlewicz Ewelina&nbsp; Gimnazjum nr 1 w Ustrzykach Dolnych 49 XXII
23 Urbañska Katarzyna Gimnazjum w Domaradzu 48 XXIII
24 Zakonek Agnieszka Gimnazjum w Sieniawie 48 XXIII
25 Pas³awski Rafa³&nbsp; Gimnazjum w Wo³kowyi 47 XXV
26 Strzêpka Joanna&nbsp; Gimnazjum w Czarnej 47 XXV
27 Wojdy³a Monika Gimnazjum w Woli Zarczyckiej 44 XXVII
28 Kise³yczko Ewelina Gimnazjum nr 1 w Przemy¶lu 43 XXVIII
29 Cieliczka Magdalena Gimnazjum w Szówsku 40 XXIX
30 Fiede³ Donata Gimnazjum Haczowie 40 XXIX
31 Paszkiewicz Maria Gimnazjum w Czarnej 33 XXXI
Kalendarz

Po Wt Śr Cz Pi So Ni
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Aktualnie online
· Gości online: 4

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 2
· Najnowszy użytkownik: robertszul