Nasze Serwisy: Szkoła MZSP Nabór Internat Regionalna Olimpiada O Wielkich Polakach
XVII Olimpiada<br>SŁUŻEBNICA BOŻA MATKA ANNA KAWOREK XVI Olimpiada<br>Słudzy Boży Rodzina Ulmów XV Olimpiada<br>Święty Zygmunt Szczęsny Feliński XIV Olimpiada<br>Święty Jan z Dukli XIII Olimpiada<br>Sługa Boży ks. Franciszek Blachnicki XII Olimpiada<br>Błogosławiony Ks. Bronisław Markiewicz XI Olimpiada<br>Sługa Boży ks.kard.Stefan Wyszyński X Olimpiada<br>Błogosławiony Edmund Bojanowski IX Olimpiada<br>Sługa Boży ks. Jerzy Popiełuszko VIII Olimpiada<br>Sługa Boży Jan Paweł II VII Olimpiada<br>Sługa Boża Anna Jenke VI Olimpiada<br>Błogosławiony August Czartoryski V Olimpiada<br>Błogosławiony Ks. Bronisław Markiewicz IV Olimpiada<br>Święty Biskup Józef Sebastian Pelczar III Olimpiada<br>Błogosławiony Ks. Jan Balicki II Olimpiada<br>Błogosławiony Ks. Bronisław Markiewicz I Olimpiada<br>  Papież Jan Paweł II

WYNIKI PÓŁFINAŁU XVIII REGIONALNEJ OLIMPIADY WIEDZY O WIELKICH POLAKACH O ARCYBISKUPIE IGNACYM TOKARCZUKU.

WYNIKI PÓŁFINAŁU XVIII REGIONALNEJ OLIMPIADY WIEDZY O WIELKICH POLAKACH O ARCYBISKUPIE IGNACYM TOKARCZUKU.

Archiprezbiterat Bieszczadzki:

  1. Patrycja Wilk - SP im. ks. Jana Siuzdaka w Wołkowyi – 50 pkt.,
  2. Zofia Szylak - SP w Ropience – 48 pkt.,
  3. Oliwia Wójcik - SP w Ropience – 41 pkt.,

Archiprezbiterat Jarosławski:

  1. Katarzyna Borys – SP NR 5 w Jarosławiu – 51 pkt.,
  2. Weronika Mucha – Gimnazjum w Sieniawie – 48 pkt.,
  3. Agnieszka Gilarska – SP w Łowcach – 46 pkt.,
  4. Julia Hendzel – SP w Rokietnicy – 46 pkt.,
  5. Julia Janowska - SP w Sieniawie – 45 pkt.,

Archiprezbiterat Krośnieński:

  1. Jakub Piwowarski - Miejski Zespół Szkół Nr 5 w Krośnie – 52 pkt.,
  2. Zuzanna Kania - Gimnazjum dwujęzyczne im. M. Kopernika w Krośnie – 52 pkt.,
  3. Julia Dąbrowska - Gimnazjum dwujęzyczne im. M. Kopernika w Krośnie – 49 pkt.,
  4. Brygida Jastrzębska - Szkoła Podstawowa w Miejscu Piastowym  – 49 pkt.,
  5. Michalina Macyk - Szkoła Podstawowa w Haczowie – 46 pkt.,
  6. Rupert Rybka - Miejski Zespół Szkół Nr 2 w Krośnie – 46 pkt.,

Archiprezbiterat Łańcucki:

  1. Karolina Kisała - Zespół Szkół im. Tadeusza Kościuszki w Wysokiej – 47 pkt.,
  2. Katarzyna Magryś – Szkoła Podstawowa w Albigowej – 43 pkt.,
  3. Marlena Żaba – Gimnazjum im. św. Franciszka z Asyżu w Rozborzu – 42 pkt.,
  4. Michał Krużel – Gimnazjum Publiczne im. Anny Janke w Błażowej – 40 pkt.,
  5. Gabriela Lis – Zespół Szkół w Krzemienicy – 40 pkt.,

Leżajsk:

  1. Maria Filip - Zespół Szkół Adama Mickiewicza w Żołyni – 61 pkt.,
  2. Marta Naróg - Zespół Szkolno – Przedszkolnego nr 2 w Leżajsku – 56 pkt.,
  3. Aleksandra Słupek - Zespół Szkół im. Adama Mickiewicza w Żołyni – 55 pkt.,
  4. Łukasz Szczepański - Szkoła Podstawowa im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Woli Zarzyckiej – 53 pkt.,

Archiprezbiterat Przemyski:

  1. Kamil Szymański - ZS nr 1 w Bachórzu – 62 pkt.,
  2. Kacper Piątek - SP Dynów – 53 pkt.,
  3. Agnieszka Gierlach - Gimnazjum w Medyce – 49 pkt.,
  4. Amelia Wywrot - ZS nr 1 w Żurawicy – 43 pkt.,
  5. Anna Motylewicz - Zespół Szkół Salezjańskich  w Przemyślu – 43 pkt.,  

Archiprezbiterat Sanocki:

  1. Jakub Kołodziej - Zespół Szkół w Pobiednie – 49 pkt.,
  2. Monika Nitka - Szkoła Podstawowa nr 9 w Sanoku – 48 pkt.,
  3. Zofia Filipowicz - Szkoła Podstawowa nr 9 w Sanoku – 46 pkt., 
  4. Marcelina Przybyła - Szkoła Podstawowa w Trześniowie – 44 pkt.,
  5. Sandra Milecka - Szkoła Podstawowa w Strachocinie – 44 pkt.


Kalendarz

Po Wt Śr Cz Pi So Ni
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
             
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Aktualnie online
· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 1
· Najnowszy użytkownik: Administrator