Nasze Serwisy: Szkoła MZSP Nabór Internat Regionalna Olimpiada O Wielkich Polakach
XVII Olimpiada<br>SŁUŻEBNICA BOŻA MATKA ANNA KAWOREK XVI Olimpiada<br>Słudzy Boży Rodzina Ulmów XV Olimpiada<br>Święty Zygmunt Szczęsny Feliński XIV Olimpiada<br>Święty Jan z Dukli XIII Olimpiada<br>Sługa Boży ks. Franciszek Blachnicki XII Olimpiada<br>Błogosławiony Ks. Bronisław Markiewicz XI Olimpiada<br>Sługa Boży ks.kard.Stefan Wyszyński X Olimpiada<br>Błogosławiony Edmund Bojanowski IX Olimpiada<br>Sługa Boży ks. Jerzy Popiełuszko VIII Olimpiada<br>Sługa Boży Jan Paweł II VII Olimpiada<br>Sługa Boża Anna Jenke VI Olimpiada<br>Błogosławiony August Czartoryski V Olimpiada<br>Błogosławiony Ks. Bronisław Markiewicz IV Olimpiada<br>Święty Biskup Józef Sebastian Pelczar III Olimpiada<br>Błogosławiony Ks. Jan Balicki II Olimpiada<br>Błogosławiony Ks. Bronisław Markiewicz I Olimpiada<br>  Papież Jan Paweł II

WYNIKI PÓŁFINAŁU XVII REGIONALNEJ OLIMPIADY WIEDZY O WIELKICH POLAKACH O SŁUŻEBNICY BOŻEJ MATCE ANNIE KAWOREK

WYNIKI PÓŁFINAŁU XVII REGIONALNEJ OLIMPIADY WIEDZY O WIELKICH POLAKACH O SŁUŻEBNICY BOŻEJ MATCE ANNIE KAWOREK.

  • Archiprezbiterat Bieszczadzki:
    1. Gabryiela Tchurzyk - Zespół Szkół w Ustrzykach Dolnych - 58 pkt.,
    2. Sara Pawełaek - Zespół Szkół w Lutowiskach - 47 pkt.,
    3. Ola Łuczejko - Zespół Szkół Samorządowych w Średniej Wsi - 47 pkt.,
  • Archiprezbiterat Jarosławski:
    1. Katarzyna Borys - Zespół Szkół w Jarosławiu - 61 pkt.,
    2. Aneta Buszta - Gimnazjum w Sieniawie - 57 pkt.,
    3. Agnieszka Gilarska - Zespół Szkół w Łowcach - 55 pkt.,
    4. Karolina Sieczka - Gimnazjum w Muninie - 54 pkt.,
    5. Sylwia Pulit – Gimnazjum w Makowisku - 53 pkt.,
  • Archiprezbiterat Krośnieński:
    1. Joanna Futyma - Zespół Szkół Publicznych w Jaśliskach - 65 pkt.,
    2. Julia Tomkiewicz - Gimnazjum Dwujęzyczne w ZSO w Krośnie - 63 pkt.,
    3. Marek Słyś - Gimnazjum Dwujęzyczne w ZSO w Krośnie - 59 pkt.,
    4. Kinga Gierula - Zespół Szkół Publicznych w Rymanowie - 59 pkt.,
    5. Michalina Macyk - Gimnazjum im. Jana Wyżykowskiego w Haczowie -  58 pkt.,
  • Archiprezbiterat Łańcucki:
    1. Julia Olbrycht - Zespół Szkół w Gaci - 60 pkt.,
    2. Klaudia Kapusta  - Gimnazjum nr 1 w Przeworsku - 60 pkt.,
    3. Aleksandra Słupek - Zespół Szkół w Żołyni - 59 pkt.,
    4. Wiktoria Inglot - Zespół Szkół w Markowej - 58 pkt.,
    5. Karolina Węglarz - Niepubliczne Gimnazjum w Dębnie - 57 pkt.,
    6. Aleksandra Pikor - Gimnazjum w Nowej Sarzynie - 57 pkt.,
    7. Karolina Naróg - Gimnazjum Miejskie w Leżajski - 56 pkt.,
    8. Marta Naróg - Gimnazjum Miejskie w Leżajski - 56 pkt.,
    9. Faustyna Płoszaj - Zespół Szkół w Giedlarowej- 56 pkt.,
  • Archiprezbiterat Przemyski:
    1. Kamil Szymański - Zespół Szkół nr 1 w Bachórzu - 65 pkt.,
    2. Agnieszka Gierlach - Gimnazjum w Medyce - 56 pkt.,
    3. Wiktoria Weselak - Zespół Szkół w Dynowie - 53 pkt.,
    4. Joanna Toczek - Zespół Szkół nr 3 w Łubnie - 52 pkt.,
    5. Leszczak Sabina - Zespół Szkół w Krzywczy - 51 pkt.,
  • Archiprezbiterat Sanocki:
    1. Jakub Kłodowski - Gimnazjum nr 4 w Sanoku - 59 pkt.,
    2. Gabriela Sobaś - Gimnazjum w Grabownicy - 53 pkt.,
    3. Kinga Konopka - Gimnazjum w Bliznem - 52 punkty pkt.,
    4. Marcelina Inglot - Zespół Szkół Ogólnokształcących w Brzozowie 52 pkt.,
    5. Klaudia Miazga - Gimnazjum w Zarszynie - 51 pkt.,
    6. Jakub Bober - Gimnazjum nr 1 w Brzozowie - 50 pkt.,


Kalendarz

Po Wt Śr Cz Pi So Ni
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Aktualnie online
· Gości online: 4

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 1
· Najnowszy użytkownik: WebmasterMZSP